Hakkımızda

ecf_muhendislik_hakkımızda

ECF Mühendislik, kurucularının Çimento ve Maden sektöründeki 22 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile 2013’de kurulmuştur. Endüstriyel Elektrik Proje ve Taahhüt Hizmetleri kapsamında; proje, kontrolörlük, danışmanlık, taahhüt, bakım ve işletme alanlarında, yurt içi ve yurt dışında faaliyet göstermektedir.

ECF Mühendislik, Demir çelik sektöründen sonra Çimento sektöründe de kapsamlı ve kompleks projelerde, müşteri beklentilerine en iyi yanıt veren çözümleri “anahtar teslim“ projeler olarak sunmaktadır.  Endüstriyel Elektrik ile Enerji Üretim Endüstrisi sektörlerine yönelik olarak Alçak Gerilim panel imalatı, özel bakım ve onarım işleri de yapılması planlanan projeler arasındadır.

ECF Mühendislik için en büyük başarı; titizlik isteyen zor ve karmaşık projeleri bütçesi dâhilinde, zamanında ve başarıyla tamamlayabilmesidir.

Yapılan her işi eksiksiz, teknolojik gelişmeleri takip ederek, müşteri beklentilerinin üzerinde tamamlayan ECF Mühendislik’i bugüne başarı ile getiren unsurlar;  tüm ekip üyelerinin de benimsemiş olduğu prensiplerden oluşmaktadır.

Bu prensipler aşağıdaki gibi tanımlanmıştır.

  • ECF ekibinin yapmış olduğu ve yapmayı taahhüt ettiği tüm projelerde titizlikle çalışarak projenin karakteristiğine uygun çözümler sunan bir bakış açısı sergilemesi,
  • İşveren ile güven ilişkisinin azami derecede kurulması,
  • Sistemin en güvenilir ve en verimli şekilde oluşumunu sağlamak için yapılması gerekli tüm işlerin şarta bakılmaksızın yapılması.

İletişim

Powered by Bilgeweb