Değerlerimiz

Değerlerimiz

  • Kaliteli Hizmet Anlayışı

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı çözüm sunma, ulaşılabilir olma ve sonuç odaklı çalışmanın yanı sıra; zamana karşı mücadele verilen durumlarda dahi sunduğumuz hizmetin kalitesinden taviz vermeyerek faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

  • Açık İletişim ve Şeffaflık

ECF Mühendislik’in başarısında ekibimizdeki her bir çalışanın kişisel ve mesleki gelişiminin rol oynadığının farkındayız. Bu nedenle, kadromuzdaki herkesin birbiri ile açıkça fikir alışverişinde bulunabileceği, yeni fikirlerle kendini geliştirebileceği bir ortam sağlamaya çalışıyoruz.

  • Sürdürülebilir Gelişim

Güçlü bir sürdürülebilirlik uygulaması için gerekli olan ekonomik, sosyal ve çevresel parametreleri temel alarak faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Güçlü bir kurumsal kültür oluşturmanın, iyi hizmet sunabilmenin devamlı olarak kendini geliştirmekten geçtiğinin farkındayız.

  • Katma Değer Üretmek

Sürekli üretir, sürekli çalışırız… Sevgiyi, yardımlaşmayı, paylaşmayı büyütmeye gayret ederiz. Durmadan, yorulmadan, yarına bırakmadan yola devam ederiz.

  • Tutku

Yaptığımız işi severek yapıyoruz.  Her koşulda en iyisini yapabilmek adına sınırsız bir istek ve üst düzey bağlılık gösteririz.

  • İşimizde Uzmanız

Geçmiş deneyimlerimiz başarımızın temelini oluşturur. Sektörde faaliyet gösterdiğimiz alanlarda,  konusunda uzman ve donanımlı insan kaynağına sahibiz. Müşterilerimizi, onların istek ve ihtiyaçlarını öngören, beklentilerini aşan mükemmellikte ürün ve hizmetlerle hayranlık derecesinde memnun ederiz.

  • Dürüstlük

İş yapış şeklimizin temelini dürüstlük, adalet ve güvenilirlik oluşturur. Karşılıklı güvene dayanan ortaklıklara değer verir ve çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürürüz.

İletişim

Powered by Bilgeweb